Co dělám

Internetová tržiště

Internetová tržiště (taky nazývané multi-vendor e-shopy, víceuživatelské e-shopy, multiuživatelské e-shopy, multi-eshopy, e-tržiště, e-bazary) jsou webové stránky, na kterých každý uživatel muže nejen nakupovat, ale taky i prodávat vlastni zboží, nabízet svoje služby atd. Případně, střetává se nabídka s poptávkou. Podobný princip fungování mají takové známé weby, jako Aukro.cz, Sbazar.cz nebo Fler.cz.

Vetšinou multiuživatelské e-shopy se staví zcela na míru, což je samozřejmě docela časově a finančně náročné. Zase univerzální hotová řešení na trhu skoro nejsou, kvůli obrovskému rozsahu unikátních vlastnosti a detailů v tak složité aplikaci. Já mám předpřipravený základ on-line tržiště, na kterém dokážu poměrně rychlé a tedy i levně postavit multiuživatelsky e-shop přesně podle požadavků zákazníka. Ukázka základního skriptu internetového tržiště umístěna na adrese:

emarket.elopaint.cz

Pro přihlášeni použijte uživatelské jméno: demo, heslo: demo. Pro nahlédnuti do administrátorského rozhraní kontaktujte mě, prosím, zašlu Vám přístupové údaje osobně.

E-tržiště podobné, jako tato demo-verze, může stát jíž od 20.000 Kč. Však jakkoliv přesnou cenu lze stanovit pouze na základě technického zadání. Pro delší a složitější práci platí hodinová sazba, která je uvedena na stránce Reference. Tedy, konečná cena záleží jen na tom, jak složitou a rozsáhlou aplikaci byste chtěli mít na konci. Pro odhad ceny kontaktujte mě, prosím, kontaktní informace jsou na stránce Kontakty.

Inzertní portály

Nabízím programovaní inzertních portálu na míru na jakékoliv téma. Mám hotový základ webové aplikace, která jíž disponuje standardními funkcemi: registrace a přihlášení uživatelů, vkládaní a editace inzerce, vyhledávaní, topovaní inzerátů, kategorie a klíčová slova, administrační rozhraní pro správce stránek aj. Programní architektura teto aplikace byla navržena mnou v souladu s principem snadné rozšířitelností a doplnění funkčností. Což umožňuje mi docela rychle přizpůsobit ji Vaším požadavkům a doprogramovat cokoliv nadstandardního, co byste potřebovali.

Cena programování inzertních webových stránek začíná jíž od 18.000 Kč. Pro přesnější odhad ceny kontaktujte mě, prosím, kontaktní informace jsou na stránce Kontakty.

E-shopy

Nabízím také programovaní e-shopy na míru, přesně podle Váších požadavků. Obecně to vychází o něco dražší, než hotová "krabičková" řešení, nebo úprava Open Source e-shopu. Ale cestu vytvoření e-shopu na míru ocení především ti zákaznici, které mají nestandardní požadavky, které ztěžka jde implementovat do hotových aplikaci.

Cena programování e-shopu začíná u mě jíž od 15.000 Kč. Pro odhad ceny kontaktujte mě, prosím, kontaktní informace jsou na stránce Kontakty.